Notice: Trying to get property of non-object in /home/master/domains/futureco.pl/public_html/includes/mambo.php on line 2149

Notice: Trying to get property of non-object in /home/master/domains/futureco.pl/public_html/includes/mambo.php on line 2166
Tworzenie Stron www cms crm Groupware E-Learning lms Dotacje z ue - E-Learning
E-Learning Drukuj E-mail

E-learning
Szkolenia na Odległość
Standard na Dziś

Wdrożenie e-learningu w przedsiębiorstwie najczęściej rozwiązuje problemy przeszkolenia: personelu, przedstawicieli handlowych, serwisantów, a także użytkowników i klientów.

Główne korzyści szkoleń internetowych w systemie e-learning
E-Learning Ograniczenie kosztów - szkoleniom internetowym nie towarzyszą koszty związane z przejazdem, wyżywieniem i zakwaterowaniem. Dodatkowo realizacja szkoleń nie wymaga oderwania pracowników od miejsca pracy oraz wykonywanych zadań.
E-Learning Dostępność szkoleń - możliwe jest jednoczesne przeszkolenie dużej liczby osób w krótkim czasie bez względu na ich rozproszenie. Szkolenia dostarczane są bezpośrednio do komputera uczestnika. Nieograniczony dostęp do materiałów dydaktycznych.
E-Learning Kontrola postępów - podczas całego procesu realizacji szkolenia istnieje możliwość monitorowania stopnia zaangażowania się osób szkolonych w pozyskiwanie wiedzy.
E-Learning Weryfikacja wyników - po zakończeniu szkolenia można szybko sprawdzić, jakie są jego efekty i jaki procent przekazanych informacji został zapamiętany przez poszczególnych uczestników szkolenia.
E-Learning Ciągły dostęp do wiedzy - wiedza jest dostarczana uczestnikom szkolenia wtedy, gdy jest im potrzebna. Zawsze mogą też do niej powrócić, gdyż szkolenia są dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
E-Learning Indywidualizacja kształcenia - istnieje możliwość dostosowania zarówno czasu szkolenia, jak i materiału do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Daje to możliwość wyrównania poziomu wiedzy osób szkolonych, trenowanie i powtarzanie materiału także po zakończeniu kursu w czasie gdy ta wiedza jest najbardziej potrzebna,
E-Learning Platforma może służyć również jako portal korporacyjny w firmie.

System E-LEARNING oferuje również:
E-Learning Zaawansowane mechanizmy pozwalające na weryfikację wiedzy uczestników szkoleń (np. self-test, prace kontrolne, zadania domowe, egzaminy),
E-Learning Narzędzia pozwalające użytkownikom na interakcję z trenerami i innymi uczestnikami szkolenia (np. chat, forum, e-mail, terminarz),
E-Learning Mechanizmy kontroli aktywności użytkowników (np. kontrola czasu spędzonego w kursie) dzięki bogatemu zestawowi raportów.

W celu zwiększenia dostępności szkoleń dla pracowników, zmniejszenia kosztów oraz podniesienia ich atrakcyjności, wiele firm zdecydowało się już na nowoczesne rozwiązanie jakim jest e-learning.

Z proponowanego dla Państwa systemu korzysta już ponad 1500 instytucji (m.in. uczelni, małych firm i dużych korporacji) w 88 krajach.

W Polsce korzystają z niej m.in.:
e-learning Akademia Górniczo-Hutnicza,
e-learning Instytut Historii UMCS
e-learning Politechnika Gdańska,
e-learning
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego,
e-learning
Zespół Placówek Doskonalenia Nauczycieli w Płocku.
i wiele, wiele więcej.

Tak duża popularność tej platformy, to m.in. zasługa jej funkcjonalności i szerokich możliwości. Zobacz wiecej: E-Learning - Funkcje Systemu.

E-Learning - Pytanie

E-Learning - Wycena

E-Learning - ZamówienieHosting (utrzymanie witryn na serwerach)
Naszym Klientom proponujemy również bezkonkurencyjne warunki usług hostingowych.

<< wstecz

Copyright 2003 - 2005 FUTURECO sp. z o. o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Nieruchomości  ::  Tworzenie Stron Internetowych  ::  Hosting Stron  ::  Sprzedam biznes  ::  Biznes ogłoszenia  ::  Dotacje  ::  Doradztwo